Menu
Your Cart
Для коректної роботи сайту та максимального надання сервісів ми використовуємо файли cookie

Футболки U-neck

Виробник: JHK
Бодік для малюка з короткими рукавами, 100% бавовна.   Ідеально підходить для прямого цифрового друку. Доступний у 2 кольорах і від 3 до 12 місяців. Відривна етикетка. Защібки на плечі та знизу між ногами. Крій:  Вільний.  Колір: Білий та чорний. Наявні кольори мож..
85.00 грн.
Виробник: Fruit of the Loom
Футболка Fruit of the Loom Lady Fit ValueWeight T  Бавовняна чоловіча футболка з оригінальним кроєм, виготовлена використанням особливої технології в'язання з тонкої пряжі Belcoro®. Характеристики матеріалу дозволяють використовувати для будь-якого типу друку, який буде винятково стій..
114.00 грн.
Виробник: Fruit of the Loom
Футболка Fruit of the Loom Original T Бавовняна чоловіча футболка з оригінальним кроєм, виготовлена використанням особливої технології в'язання з тонкої пряжі Belcoro®. Характеристики матеріалу дозволяють використовувати для будь-якого типу друку, який буде винятково стійким, а особливість виро..
100.00 грн.
Виробник: Fruit of the Loom
Футболка Fruit of the Loom ValueWeight T Стильна чоловіча футболка прямого покрою, яка підійде для будь-якої фігури. Вільні пройми рукавів не сковують рухів. Матеріал, виготовлений із пряжі Belcoro®, дозволяє добитись високої якості зображення при усіх видах друку. Виріз горловини вик..
114.00 грн.
Виробник: JHK
JHK REGULAR LADY COMFORTЖіноча футболка з U - подібним вирізомФутболка для жінок з міцного трикотажно-бавовнягого полотна щільністю 145 г/м². Від плеча до плеча оброблено тасьмою, що знижує деформацію тканини протягом довготривалого вживання. Бірка з розміром та з вказівками за доглядом зі сторони с..
158.00 грн.
Виробник: JHK
JHK TSRA 150Чоловіча футболка з U - подібним вирізомФутболка з коротким рукавом для чоловіків, від іспанського виробника JHK, з м'якого та міцного трикотажно-бавовняного полотна щільністю 155 г/м², без бокових швів, з тасьмою для посилення плечових швів, вшитою від плеча до плеча,&..
114.00 грн.
Виробник: Stedman
Stedman ST2000 Classic-T Crew Neck Чоловіча футболка з U - подібним вирізомКласичний хіт. М'яка чоловіча футболка з міцного трикотажно-бавовнягого полотна щільністю 155 г/м². Пошито без бокових швів, що дає можливість змістити друк або вишивку під рукав. Від плеча до плеча оброблено тасьмою, що..
133.00 грн.
Виробник: Stedman
Stedman ST2100 Classic-T Crew Neck Чоловіча футболка з U - подібним вирізомКласичний хіт. М'яка чоловіча футболка з міцного трикотажно-бавовнягого полотна щільністю 185 г/м². Пошито без бокових швів, що дає можливість змістити друк або вишивку під рукав. Від плеча до плеча оброблено тасьмою, що..
158.00 грн.
Виробник: Stedman
Stedman ST2160 Comfort-TПопулярний виріб із зносостійкої бавовни кільцевого прядіння: м`яка жіноча футболка з коротким рукавом з бічними швами, ярлик з розмірами і вказівками по догляду за виробом ззадуКрій: Вільний  Колір: Наявні кольори можна вибрати в конструкторі дизайну. &nb..
158.00 грн.
Виробник: Stedman
Stedman ST2600 Classic-T Crew Neck Жіноча футболка з U - подібним вирізомКласичний хіт. М'яка жіноча футболка з міцного трикотажно-бавовнягого полотна щільністю 155 г/м². Пошито без бокових швів, що дає можливість змістити друк або вишивку під рукав. Від плеча до плеча оброблено тасьмою, що зни..
133.00 грн.
Виробник: Stedman
Stedman ST9600 Clive Crew Neck Нова модель Stedman з U - подібним вирізом- Контрастна обробка горловини, - бокові шви, - вузький комір "в рубчик", - вузька окантовка рукавів, - посилений плечовий шов, - маленька етикетка з розміром з боку спини, - етикетка з вказівками щодо догляду в боковому ш..
279.00 грн.
Виробник: Stedman
Stedman ST9700 Claire Crew Neck Нова модель Stedman з V - подібним вирізом- Контрастна обробка горловини, - бокові шви, - вузький комір "в рубчик", - вузька окантовка рукавів, - посилений плечовий шов, - маленька етикетка з розміром з боку спини, - етикетка з вказівками щодо догляду в боковому ..
260.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 19 (2 сторінок)