Menu
Your Cart
Для коректної роботи сайту та максимального надання сервісів ми використовуємо файли cookie

JHK

Виробник: JHK
Бодік для малюка з короткими рукавами, 100% бавовна.   Ідеально підходить для прямого цифрового друку. Доступний у 2 кольорах і від 3 до 12 місяців. Відривна етикетка. Защібки на плечі та знизу між ногами. Крій:  Вільний.  Колір: Білий та чорний. Наявні кольори мож..
85.00 грн.
Виробник: JHK
JHK REGULAR LADY COMFORTЖіноча футболка з U - подібним вирізомФутболка для жінок з міцного трикотажно-бавовнягого полотна щільністю 145 г/м². Від плеча до плеча оброблено тасьмою, що знижує деформацію тканини протягом довготривалого вживання. Бірка з розміром та з вказівками за доглядом зі сторони с..
158.00 грн.
Виробник: JHK
JHK TSRA 150Чоловіча футболка з U - подібним вирізомФутболка з коротким рукавом для чоловіків, від іспанського виробника JHK, з м'якого та міцного трикотажно-бавовняного полотна щільністю 155 г/м², без бокових швів, з тасьмою для посилення плечових швів, вшитою від плеча до плеча,&..
114.00 грн.
Виробник: JHK
Футболка для дітей з коротким рукавом, 100% бавовна.   Ідеально підходить для цифрового друку. Етикетка, що легко усувається. Розміри від 3 до 14 років. Деталі: - Ребристий комір з еластаном.- Бічні шви.- Подвійне прошивання голкою в комір, рукави і нижній край для додаткової міц..
102.00 грн.
Виробник: JHK
Футболка для малюків з коротким рукавом, 100% бавовна.   Ідеально підходить для цифрового друку. Етикетка, що легко усувається. Розміри від 0 до 2 років. Деталі: - Ребристий комір з еластаном.- Бічні шви.- Подвійне прошивання голкою в комір, рукави і нижній край для додаткової мі..
90.00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)