Футболка з особливим фото, малюнком чи написом - найкращий подарунок.
 
Такі речі викликають захват та стануть улюбленими для близької Вам людини, адже покажуть Вашу уважність та повагу до інтересів та хобі цієї людини.

 

Малюнок, назва улюбленої пісні, цитата, фотографія улюбленої тваринки чи колаж з фотографій з Instagram - це лише частина ідей для друку на особливій футболці для подарунку.
 Хочете підняти настрій другу - подаруйте йому футболку із зображенням того, що він найбільше любить.

 

“Я хотіла подарувати своїй найкращій подрузі на День народження щось особливе, персональне та виняткове. Подарунок, який би нагадував їй про мене та нашу дружбу”, - розповідає 15-річна Юлія, - “Я намалювала для неї ілюстрацію з її улюбленими кіногероями. Завантажила у конструкторі на сайті https://wall31.com.ua/design, обрала модель та колір футболки. Наступного дня отримала футболку з принтом. Він чудово виглядав і я була в захваті - моя ілюстрація ніби ожила! Подруга була в захопленні!”

 

 


  

Запросив на святкування Дня народження друг чи однокласник - подаруйте футболку! Такий подарунок має ряд переваг - доступна ціна, практичність, креативність, унікальність. 

Чим може бути корисним конструктор Wall31?

Конструктор Wall31 - це не просто можливість завантажити малюнок на друк. В нашому конструкторі за допомогою цікавого функціоналу Ви можете власне створити потрібний Вам дизайн.
 

- Ви можете змінити виріб під друк і вибрати моделі футболок, світшотів та худі відомих виробників.

- Ви можете вибрати безкоштовні зображення з бібліотеки, яку ми постійно оновлюємо

- Ви можете завантажити Ваше зображення

- Ви можете додати текст і підібрати необхідний Вам шрифт з великої колекції шрифтів. Ви можете робити шрифт підкресленим або жирним. Текст можна викривляти. Можна міняти відстань між літерами.
- Ви можете додати зображення QR коду для будь-якого тексту і він буде читатись з мобільних пристроїв.

- Якщо Ви хочете зробити замовлення для групи - просто додайте перелік імен і ми надрукуємо футболки для кожного з даного списку.

Спробуйте наш конструктор і Ви переконаєтесь, що створити дизайн на одязі стало набагато простіше. Ви можете запустити конструктор як напряму, так і з кожного окремого товару.

Важливо пам'ятати вимоги до малюнків, які Ви завантажуєте до конструктора:
1. Розмір зображення в пропорції 1:1. Тобто якщо Ви хочете надрукувати зробрадення 35 см. на 40 см. - потрібно завантажувати зображення мінімум відповідного розміру щоб не губилась якість під час друку.

2. Роздільна здатність зображення повинна бути не меншою за 150 пікселів на дюйм. Необхідно виставити це під час обробки Вашого зображення.

3. Зображення повинно бути в форматі PNG
4. Зображення повинно бути без тла.

Якщо Ви не знаєте, як підлаштувати зображення під ці вимоги - не переймайтесь. Ми можемо Вам в цьому недорого допомогти. Зробіть замовлення із максимально можливою якістю зображення. Ми з Вами сконтактуємо щоб привести малюнок до потрібних параметрів і зробити якісний друк Вашого замовлення.

Не втрачайте часу. Натисніть
КОНСТРУКТОР для завантаження конструктора і зробіть друзям прекрасний подарунок.