Зазвичай вважають, що для прямого друку підходять футболки, а для вишивки краще використовувати теніски поло. Це не зовсім так, тож маємо хорошу новину для  любителів поло. Поло з натуральної бавовни дуже добре підходить під прямий друк. Фарба майже не відчувається на дотик і не існує обмежень в кольоровій гамі. Ви можете замовити друк від одного екземпляру і Ваше поло буде унікальним.

 

Декілька днів тому ми виконували замовлення одного з наших партнерів - Florex, і хотіли б показати, як виглядає повноцінний друк маленьких фото на поло.
 

 

Оскільки теніски поло мають гудзики, є обмеження друку спереду. Зображення потрібно розділяти на дві половини, щоб воно якісно лягло збоку від гудзиків. Тому спереду на грудях переважно наносять логотип. Проте спину та рукави можна задрукувати по максимуму.
 

 
Якість друку на тенісках поло не відрізняється від якості друку на футболках. Такі ж самі чіткі деталі, така ж якість передачі кольорів.
 

 


 

Як замовити друк на тенісках поло? Дуже просто! Оберіть теніску поло в товарах і натисніть кнопку "Додайте власний дизайн", щоб перейти до конструктора. Зображення, текст чи QR код. Одиничний друк чи для команди. Все, що забажаєте. Ваше замовлення буде якісно і надійно надруковано.