Wall31 вирішив бути не лише в онлайні.

 

Доволі часто нам ставлять питання, де можна переглянути футболки та інші товари, на яких ми друкуємо. І найбільше питань було по футболках та світшотах Wall31, які ми шиємо самостійно, оскільки вони не представлені в магазинах.
 
Тому ми вирішили відкрити невеликий showroom у Львові за адресою вул. Майорівка 12а. Тут Ви можете ознайомитись із одягом відомих виробників та оцінити якість пошиву наших футболок.

 


 
Для Вашої зручності ми зробили спільний робочий простір. Можна разом розробити моделі одягу або обробити зображення для друку. Ви можете погортати наші каталоги з наявними дизайнами і в разі потреби використати їх як ескізи. 
 


   

Наразі ми налаштували принтер для друку лише на світлих тканинах. І поки Ви будете смакувати каву, ми надрукуємо узгоджений дизайн на білих футболках.
 

  

Якщо ж Ви бажаєте замовити друк на темних тканинах - ми допоможемо оформити замовлення і за 2-4 дні воно буде доставлене з Києва.

  

Оскільки крім виставкового залу наша майстерня також виконує замовлення на друк - бажано попередньо планувати Ваш візит. Зателефонуйте за номером 066 417 8440 або відправте повідомлення у Facebook і ми радо зустрінемо Вас з 10:00 до 16:00 у своєму дизайнерському просторі.