Друк приватних лейблів на товарах для посилення Вашого бренду.

 
Не секрет, що клієнти готові додатково платити за унікальні та якісні товари з відомим брендом. І створення сильного бренду, що відрізняється від решти, є ключем до заохочення потенційних клієнтів відвідати Ваш магазин та перетворення їх на постійних покупців.

  
Існує багато інструментів, які можна використовувати для розміщення Вашого бренду. Це може бути внутрішній друк етикетки, друк логотипу або слогану на задній стороні футболки, на листівці, стікері, упаковці тощо. Ми пропонуємо почати з основи - друку Вашого приватного лейблу на товарі. Це буде першим кроком до того, щоб Ваші футболки стали унікальними.
 

Якщо Ви ніколи не чули про друк приватних лейблів на футболках або не знаєте, чи це потрібно Вашому бренду - не хвилюйтесь. Ми спробуємо розповісти про друк приватних лейблів, які Ви можете замовити у Wall31 і які дозволять вирізнити Ваш товар серед конкурентів.
 

Внутрішній друк етикетки.

 

Внутрішні етикетки вшивають переважно всередині під комір, або внизу в бічний шов. Внутрішні етикетки містять інформацію про виробника одягу, країну походження, розмір, інструкції з догляду, тип та склад тканини. Останнім часом все більше власників брендів друкують власну внутрішню етикетку. Ви, напевно, вже не раз зустрічали такий друк. Це зручніше, ніж вшиті етикетки, які клієнти одразу відрізають. І це дає можливість надрукувати Ваш приватний логотип розмірами 7,6 см х 3,8 см замість логотипу виробника футболки.

 
Оскільки надруковані етикетки набули великої популярності, виробники одягу мають продуктові лінійки зі вшитими етикетками, які легко усунути. Тобто вони спеціально дають Вам можливість купити їхню футболку, усунути етикетку і натомість надрукувати свою власну.

   

Ми підібрали футболки Gildan та JHK зі спеціальними відривними етикетками. Ви можете використати їх для друку власної внутрішньої етикетки. Спеціальні футболки можна відфільтрувати по типу бірки, як показано на зображенні нижче. 
 
 

 
Крім цього, Ви можете замовити пошив футболок під друк внутрішньої етикетки у Wall31. 
 

 

Важливо запам’ятати, що друкована внутрішня етикетка все ще повинна містити всю обов'язкову інформацію про товар: склад тканини, країну виробництва, умови догляду. Але все ж таки, це прекрасна можливість додати Ваш бренд до товару і створити додатковий контакт із клієнтом. 

 

 

 

Переваги внутрішнього друку етикеток: 

 

- Візуалізація Вашого бренду замість бренду виробника футболок. Тобто товар повністю належить Вашому бренду і не містить мікс Вашого дизайну та бренду виробника. 
 

- Ваш бренд нагадує клієнту, де і в кого він купив ту чи іншу річ. Будьмо чесними, клієнти переважно забувають, де вони зробили покупку і через деякий час змушені читати інформацію на товарі щоб згадати виробника. Надрукована приватна етикетка нагадає їм про магазин, бренд чи автора дизайну. 

 
- надрукована етикетка виглядає набагато професійніше за вшиту інформацію виробника і є зручнішою для клієнта.
 

 

Мінуси внутрішнього друку: 
 

- Додаткова вартість друку етикетки становить 30 грн. 
 

- На футболках білого, рожевого, пісочного та світло-голубого кольору залиті кольором та чорні логотипи будуть просвічуватись з іншого боку. Тому для друку на світлих футболках не варто використовувати темні заповнені кольором зображення і бажано використовувати сірі кольори. В цьому випадку внутрішня етикетка не буде просвічуватись назовні. Це обмежує Ваші можливості друку темних логотипів.  

 

Друк зовнішнього логотипу чи слогану 

 

Дуже цікавими бувають футболки та світшоти з надрукованими ззаду біля коміру логотипами або слоганами. Можна друкувати як логотип фірми, так і слоган Вашого клубу. Або просто надрукувати зображення, яке доповнить Ваш фронтальний дизайн. 

 

 

 
Для друку зовнішнього логотипу не потрібно спеціальних футболок чи світшотів. Ви можете замовити друк на будь якому товарі. Єдине, чого б ми не рекомендували - друк одночасно темної внутрішньої етикетки та зовнішнього логотипу на світлих футболках. Якщо внутрішня етикетка буде просвічуватись, Ваш логотип буде виглядати не найкращим чином. В такому випадку краще замовити пошив футболки на  Wall31. Ми вшиємо Вашу етикетку і надрукуємо логотип ззовні.
 

 

Плюсами друку зовнішнього логотипу є можливість доповнити Ваш дизайн та вказати логотип не лише на внутрішній етикетці. Мінуси? Лише додаткова вартість друку. 

 

Як замовити друк етикеток та зовнішніх логотипів на Wall31? 

 

Замовити друк надзвичайно просто. Для кожного товару в Конструкторі ми створили додаткові площі для друку розміром 7,6 см. Х 7,6 см. Просто оберіть необхідну додаткову площину та розмістіть Ваш логотип, як показано на зображенні нижче:
 


 
Система автоматично згенерує замовлення із етикеткою та зовнішнім логотипом.
 
Для доставки товару з Вашим приватним лейблом кінцевому клієнту необхідно вказати його адресу під час оформлення покупки. Ми із задоволенням надрукуємо і доставимо товар Вашому замовнику.